Hotel Cieplicka Harenda

Start

Z reguły góry są najlepszym miejscem na umiejscawianie różnego rodzaju sanatorium, czy uzdrowisk. Według badań statystycznych wynika, że dużą popularnością i dobrymi opiniami cieszą się ośrodki umiejscowione w Karkonoszach. Co prawda agroturystyka w tym miejscu dopiero się rozwija i nie dorównuje jeszcze takim miejscom, jak np. Zakopane jednak wszystko jest na dobrej drodze. Dostępne salo
więcej na temat: Uzdrowiska w Karkonoszach
Hotel Cieplicka Harenda oferuje Państwu spokojny wypoczynek, rodzinną atmosferę oraz dobrą kuchnię o szerokich specjalnościach. Hotel usytuowany jest w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry - Cieplicach Śl. .Stanowi doskonałą bazę wypadową w góry, do pobliskich miasteczek (Karpacza, Szklarskiej Poręby), a także do Czech. Odległości nie przekraczają 17km. Na miejscu można korzystać z usług uzdrowiska, które specjalizuje się w leczeniu schorzeń reumatologicznych,gastrologicznych oraz neurologicznych.

W naszym hotelu będziecie Państwo również mile widziani ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.
Polecamy się także podróżnym (przejezdnym), którym pomożemy w rezerwacji miejsc w podobnych hotelach na terenie całej Polski.

Na życzenie Państwa możliwość wynajęcia auta z kierowcą jak też zorganizowanie wycieczki busem w celu zwiedzania tutejszych atrakcji.

Charakterystyka obiektu: * 24 miejsc noclegowych * kuchnia * możliwość wyżywienia * parking strzeżony, zamknięty, garaże * ogród, miejsce na ognisko, grilla.

W pobliżu: * trasy rowerowe * korty * sauna *basen oraz ciekawe miejsca do zwiedzania. Karpacz: 13km
Szklarska: 14km
centrum Jel.Góra: 6km
Uzdrowisko Cieplice: 1km
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Hotel Cieplicka Harenda
Uzdrowiska w Karkonoszach